Novinky

Galaxy Zručský Maraton

Na tenhle závod jsem si celkem věřila, minulý rok mi tu uteklo 3. místo, jelikož jsem kousek před cílem píchla, a tak jsem to letos chtěla napravit. Po nemoci jsem radši zvolila tu kratší trať (35km), a tak jsem věděla, že jestli se chci umístit, musím jet skoro od začátku na plno, co to jde. Trať byla letos opět trochu pozměněna z důvodů polomů, občas jsme přeskakovali nějaké ty padlé stromy, ale nějak zvláště mě to z míry nevyvádělo. Celý závod se vyvíjel dobře, brzy jsem začala stahovat a předjíždět slečny, které stály na startu přede mnou a stále jsem byla ještě schopná zrychlovat, cítila jsem se opravdu dobře. Těsně před cílem jsem ještě musela zatnout a vložit veškeré síly do stíhání slečny, která byla asi 300metrů přede mnou. Povedlo se, 3. místo bylo moje.

Forest Gamp, s.r.o. SPORT HOLAS Sandra Pytlíková

Cyklistka Sandra Pytlíková, XC – cross country, MTB maratóny, silniční závody. Tým Cykloklub Havlíčkův Brod